Конкурси

Творчий колектив учнів Зарічанського ліцею імені Володимира Яворського під керівництвом Марії Чіх, Марії Панівник здобув І місце в І етапі у номінації фольклорно-етнографічних колективів, завдячуючи Богові та ЗСУ.

Щиро вітаємо нашу талановиту ученицю 8-а класу Олійниченко Вероніку з зайнятим І місцем у ІІ етапі конкурсу "За нашу свободу" (керівник Олександра Стручинська). Пишаємось нашими талановитими учнями та творчими педагогами!

Щасливі, що допомагаємо нашим учням відкривати, розвивати і примножувати їх таланти. Щиро вітаємо ученицю 10 класу Манів Єлизавету з зайнятим ІІ місцем у ІІІ етапі конкурсу солістів "Пісенний дивограй" (керівник, вчитель музичного мистецтва Марія Панівник). Пишаємося талановитими учнями та педагогами.

Щиро вітаємо ученицю 8-А класу Зарічанського ліцею імені Володимира Яворського Олійниченко Вероніку з перемогою у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості "Чарівна осінь". Бажаємо багато цікавих ідей і нових перемог!

Адміністрація і педагогічний колектив Зарічанського ліцею імені Володимира Яворського щиро вітають ученицю 9-Б класу Манів Єлизавету за зайняте І місце у номінації «Світовий хіт» і Яцук Анастасію, ученицю 5-Б класу, за зайняте ІІІ місце у номінації "Українська популярна музика" у ІІ етапі конкурсу солістів «Пісенний дивограй» серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти. Дякуємо вчителю музичного мистецтва Гаврилюку Любомиру Олексійовичу за підготовку учнів до конкурсу.

Всеукраїнський конкурс «#ТГШ207: Таємниця генія Шевченка»