Конкурси

У ІІ обласному етапі конкурсу «За нашу свободу» перше місце у старшій віковій категорії здобув учень 10-А класу Зарічанського ліцею імені Володимира Яворського-Абрамюк Олексій. Творча робота вразила усіх своєю досконалістю, довершеністю та високою майстерністю, адже учень передав силу духу, мужність та Велику Віру у Перемогу наших воїнів. Україна переможе, бо з нами Бог !

03.11.2023

Сьогодні, в День захисту дітей, відбулося нагородження учнів Делятинської громади, які стали переможцями та призерамиІІ, ІІІ і ІV етапів  Всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів. Пишаємося, що багато нагород здобули саме талановиті ліцеїсти Зарічанського ліцею імені Володимира Яворського під керівництвом творчих педагогів. Бажаємо творчого натхнення, віри в свої сили, нових здобутків і цікавих ідей!  Дякуємо ЗСУ, що маємо можливість вчитись, творити і відпочивати на вільній українській землі! Слава Україні!

Наші ліцеїсти гідно представили Зарічанський ліцей імені Володимира Яворського у конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Результати участі у конкурсі:

- Соломія Абрам’юк, номінація «Декоративний розпис» - ІІ місце;

- Єлизавета Манів, номінація «Бісероплетіння" - I місце;

- Марія Вацик, номінація «Художня виставка" - I місце;

- Радомира Северилова, номінація «Художня обробка шкіри" - І місце.

Щиро дякуємо керівнику гуртка "Виготовлення сувенірів" Олександрі Стручинській за плідну працю.

На наших гуртках завжди цікаво, пізнавально та результативно.

Радіємо кожним новим досягненням.

Творчий колектив учнів  Зарічанського ліцею імені Володимира Яворського під керівництвом Марії Чіх, Марії Панівник здобув І місце в І етапі у номінації фольклорно-етнографічних  колективів, завдячуючи Богові та ЗСУ.

Щиро вітаємо нашу талановиту ученицю 8-а класу Олійниченко Вероніку з зайнятим І місцем у ІІ етапі конкурсу  "За  нашу свободу" (керівник Олександра Стручинська). Пишаємось нашими талановитими учнями та творчими педагогами!

Щасливі, що допомагаємо нашим учням відкривати, розвивати і примножувати їх таланти. Щиро вітаємо ученицю 10 класу Манів  Єлизавету з зайнятим ІІ місцем у ІІІ етапі конкурсу солістів "Пісенний дивограй" (керівник, вчитель музичного мистецтва Марія Панівник). Пишаємося талановитими учнями та педагогами.

Щиро вітаємо ученицю 8-А класу Зарічанського ліцею імені  Володимира  Яворського  Олійниченко  Вероніку з перемогою у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості "Чарівна осінь".  Бажаємо багато цікавих ідей і нових перемог!

Адміністрація і педагогічний колектив Зарічанського ліцею імені Володимира Яворського щиро вітають ученицю 9-Б класу Манів Єлизавету за зайняте І місце у номінації «Світовий хіт» і  Яцук Анастасію, ученицю 5-Б класу,  за зайняте ІІІ місце у номінації "Українська популярна музика" у  ІІ етапі конкурсу солістів «Пісенний дивограй» серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти. Дякуємо вчителю музичного мистецтва Гаврилюку Любомиру Олексійовичу за підготовку учнів до конкурсу.

Всеукраїнський конкурс «#ТГШ207: Таємниця генія Шевченка»