Спортивні змагання

Учні нашого ліцею взяли участь у Спартакіаді з шахів (Стельмащук В., Манів Є.), шашок (Гринюк І., Абрамюк О.) та тенісу (Козак З., Вацик. Л., Граб А.) серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Делятинської селищної ради.

Наші здобутки:

І загальнокомандне місце у змаганнях з шахів.

У змаганнях з тенісу здобули 4 загальнокомандне місце

Новий досвід участі у змаганнях з шашок здобули ліцеїсти. Дякуємо всім вчителям фізичної культури за підготовку учнів до змагань. Дякуємо нашим воїнам за те, що нас оберігають.

Щиро вітаємо команду дівчат із зайнятим І місцем у Спартакіаді з волейболу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Делятинської селищної ради. Дякуємо вчителю фізичної культури Гуцуляку Р. М. за належну підготовку команди до змагань. Дякуємо нашим відважним воїнам за те, що нас оберігають та дають змогу вчитися, розвиватися на благо України!

15.03.2024

Волейболістки нашого ліцею увійшли в трійку НАЙКРАЩИХ ІІ місце у змаганнях з волейболу в рамках проєкту "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги". Щира подяка керівнику команди Гуцуляку Р. М. за підготовку до змагань.

16.02.2024

Команди дівчат та хлопців нашого ліцею взяли участь у змаганнях з баскетболу, які відбулися в рамках проведення відкритої спартакіади серед здобувачів освіти Делятинської ТГ. Маємо такі результати:

Вітаємо гравців та тренерів. Бажаємо вам міцного здоров'я та нових здобутків. Безмежно вдячні нашим відважним, сильним духом воїнам, які захищають нас та дають можливість розвиватися,  навчатися на благо України!

15.12.2023

Учні нашого ліцею взяли участь у змаганнях "Богатирські ігри" серед здобувачів освіти Делятинської ТГ,  які були присвячені Дню Збройних Сил України. В результаті змагань маємо такі здобутки:

Дякуємо керівнику команди Гуцуляку Р. М. Пишаємося нашими спортсменами. Бажаємо вам міцного здоров'я і нових звершень.

08.12.2023

Команда учнів (хлопці) з мініфутболу Зарічанського ліцею імені Володимира Яворського здобула І місце у турнірі з мініфутболу серед учнів закладів загальної середньої освіти Делятинської ТГ. У загальному заліку Спартакіади наші ліцеїсти посіли ІІ місце. Вітаємо переможців! Пишаємося вами. Дякуємо вчителям фізичної культури за підготовку переможців.

26.05.2023

І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") відбувся. Рій "Опришки" Зарічанського ліцею імені Володимира Яворського під керівництвом учителів, Гуцуляка Р. М. та Старучака М. М. здобув перше місце. Щиро вітаємо переможців та бажаємо нових звершень! Патріотизм - наш пріоритет! Виховуємо справжніх патріотів України, дякуючи нашим дорогим ВОЇНАМ!

24 березня у Зарічанському ліцеї імені Володимира Яворського

з ініціативи учнівського самоврядування відбулося красиве свято спорту - благодійні змагання з волейболу серед учнів, вчителів, батьків, працівників та депутатів Делятинської селищної ради. Змагання організовано з метою збору коштів для потреб ЗСУ, пропаганди здорового способу життя, розвитку та популяризації спорту серед жителів громади.

У заході взяли участь 7 команд:

- працівники Делятинської селищної ради, капітан   Богдан Клим‘юк;

- батьки:

• жіноча команда, капітан  Уляна Стельмащук;

• чоловіча команда, капітан Андрій Гуменюк;

- працівники Зарічанського ліцею ім. В. Яворського:

• жіноча команда, капітан Мирослава Северилова;

• чоловіча  команда, капітан Михайло Шовгенюк;

- учні Зарічанського ліцею ім. В. Яворського:

• команда дівчат, капітан Анастасія Вацик;

• команда хлопців, капітан Тимофій Синишин.

Гра була напруженою та цікавою Учасники змагань нагороджені грамотами та виробами талановитих учнів гуртка «Ткацтво»

В результаті перемогли спорт, молодість та юність!

У ліцеї такі змагання проводилися вперше. Велика мета - ПЕРЕМОГА - породжує цікаві ідеї!!!

Клим'юк Б.Б., голова Делятинської ТГ, наголосив на важливості допомоги нашим Захисникам, а також проведення спортивних заходів та розвитку спорту у громаді

Щиро дякуємо працівникам та депутатам Делятинської селищної ради, працівникам ліцею, батькам, учням, гостям заходу, усім, хто зробив цей день

Під час проведення заходу зібрали 9010 гривень для допомоги ЗСУ, які будуть спрямовані для потреб військовослужбовців

Дякуємо Богу та Рідненьким ЗСУ за кожен прожитий день

#ДякуюЗСУ!

3 березня в Зарічанському ліцеї імені Володимира Яворського пройшли "Козацькі забави".  Змагання відбулися між учнями 8-10 класів, які є вихованцями гуртків  «Джура» та "Сокіл-Джура". Гуртківці змагалисяв конкурсах з фізичної та військової підготовки, перевірили знання з історії та краєзнавства. У важкій та тривалій боротьбі перемогла команда «Стріла», яка з невеликим відривом  обіграла «Блискавку».

Вітаємо волейбольну команду дівчат Зарічанського ліцею імені Володимира Яворського за зайняте ІІ місце у Відкритій спартакіаді серед школярів Яремчанської МТГ та сусідніх громад

Бажаємо здоров'я, натхнення для нових перемог та сильного командного духу.

Щира дяка вчителям фізичної культури за підготовку команди до участі у змаганнях

Дякуємо Богу та ЗСУ за можливість радіти здобуткам наших дітей.

22 лютого 2023 Р. в Зарічанському ліцеї  імені Володимира Яворського відбувся благодійний  товариський матч з футзалу між учнями та педагогами ліцею на  підтримку ЗСУ! Глядачі і гравці  - задоволені!

Команда  Зарічанського ліцею ім. В. Яворського  -  переможці  І етапу змагань з мініфутболу серед допризовної молоді закладів загальної середньої освіти Делятинської громади. Пишаємось нашими юними футболістами!