Умови доступності закладу освіти

У разі звернення батьків дітей з особливими освітніми потребами до дирекції ліцею щодо організації інклюзивної форми навчання, в обов’язковому порядку здійснюється створення інклюзивного класу.

В закладі освіти створено чотири класи з інклюзивною формою навчання для навчання осіб з особливими освітніми потребами (2-А, 6-А, 8-А  та 10-Б класи). Створені умови для навчання дітей відповідно до індивідуальної програми розвитку та з урахуванням їхніх індивідуальних потреб і можливостей. Учням надаються психолого – педагогічні та корекційно – розвиткові  послуги (у освітньому закладі працюють соціальний педагог та практичний психолог) згідно висновку ІРЦ.

В ліцеї створено ресурсну кімнату з метою створення комфортного простору для організації процесу навчання дітей з особливими освітніми потребами на основі застосування особистісно-орієнтованих методів навчання.