Зарічанський ліцей імені Володимира Яворського

Сьогодні дякуємо нашим захисникам і захисницям і молимо Пресвяту Покрову, щоб оберігала їх своїм святим омофором!

Дорогі наші, вклоняємось перед вашою силою, мужністю та патріотизмом. Віримо у Вас та впевнені, що завдяки таким мужнім Героям та Героїням, як Ви, нас точно чекає Перемога.

Слава Україні!

Шановні наші колеги-освітяни, колеги-воїни, колеги -ветерани! Ми щиро вітаємо вас з Днем працівника освітиВ буремному «сьогодні» думаймо про «завтра», живімо нашими щоденними справами, нашими діточками. Мріймо - мрії збуваються Бажаємо усім здоров'я, наснаги, запалу до роботи та невичерпної любові, яку щодня даруємо дітям Дякуємо Богу та ЗСУ за кожен схід та захід сонця, за кожну мить. Нехай усіх нас береже Господь!

Учні та колектив Зарічанського ліцею імені Володимира Яворського Делятинської селищної ради щиро вітають ВЧИТЕЛІВ-ВОЇНІВ, ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ-ВОЇНІВ з усіх куточків України з Днем освітянина! Ваша місія - свята - захист неньки-України! Молимо Бога, щоб він зберіг вас здоровими та неушкодженими! Ми чекаємо вас з Перемогою!

21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день миру. Цього року це свято для нас, українців, дуже болюче, бо в нашій країні йде війна. Сьогодні за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба всієї країни. Учні Зарічанського ліцею теж докладають всіх зусиль для перемоги. А сьогодні голосно заявляють на весь світ: " Нам потрібне мирне небо" . Віримо і молимось, що скоро так і буде!

Шановні батьки майбутніх першокласників Зарічанського ліцею імені Володимира Яворського! Розпочато прийом заяв для зарахування здобувачів освіти до 1 класу у 2022 - 2023 н. р. На сайті "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти", Ви маєте можливість дистанційно подати заяву на вступ дитини до Зарічанського ліцею імені Володимира Яворського.

Система дозволяє батькам в режимі on-line, не виходячи з дому, реєструвати дітей до закладів освіти і підтвердити заяву сканованими копіями необхідних документів.

Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її документами у закладі (письмова заява після послаблення карантинних заходів).

Для того, щоб створити електронну заявку перейдіть за покликанням :

Детальна інструкція для батьків за покликанням :

VID-20200316-WA0000.mp4
COV 1.4 30sec_VIDEO.mp4