Зарічанський ліцей імені Володимира Яворського

Увага! З 14.03. 2022 р. освітній процес в Зарічанському ліцеї імені Володимира Яворського для учнів 1-11 класів здійснюється з використанням дистанційних технологій. Взаємозв'язок "вчитель-учень-батько" забезпечується за допомогою порталу «Нові знання».

Шановні батьки майбутніх першокласників Зарічанського ліцею імені Володимира Яворського! Розпочато прийом заяв для зарахування здобувачів освіти до 1 класу у 2022 - 2023 н. р. На сайті "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти", Ви маєте можливість дистанційно подати заяву на вступ дитини до Зарічанського ліцею імені Володимира Яворського.

Система дозволяє батькам в режимі on-line, не виходячи з дому, реєструвати дітей до закладів освіти і підтвердити заяву сканованими копіями необхідних документів.

Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її документами у закладі (письмова заява після послаблення карантинних заходів).

Для того, щоб створити електронну заявку перейдіть за покликанням :

Детальна інструкція для батьків за покликанням :

З шкільного найріднішого порогу,

З тривожної й незламної весни

У щасливе майбуття, у світлу путь-дорогу

Благословляємо вас, доньки і сини!

Останній дзвінок 2022 у Зарічанському ліцеї імені Володимира Яворського!

В День вишиванки учні Зарічанського ліцею імені Володимира Яворського вирішили розповісти вам про свої мрії, про те, що вони обов’язково зроблять після нашої перемоги! Помріємо разом? Віримо, що наша головна мрія - Перемога України - скоро здійсниться, а тоді здійсняться й всі наші маленькі і великі мрії!

В День матері щиро вітаємо матерів наших воїнів, які захищають нашу неньку-Україну! Вклоняємось вам і щиро дякуємо за те, що виховали справжніх патріотів, які творять нову героїчну сторінку нашої історії! Нехай Господь благословить та оберігає їх! Молимось за них і за перемогу разом з вами! Слава Україні! Героям слава!

Завтра День матері! Ви вже підготували подаруночки? Бо ми вже готові вітати своїх матусь! Учнівська рада нашого ліцею створила відеопривітання "100 причин чому я люблю маму". Багато це чи мало? Не знаємо, але сподіваємось, що ви з задоволенням нас послухаєте. І пам'ятайте, що навіть якщо ви без подаруночка, матусі найбільше чекають від вас щирого, доброго слова і підтримки в цей нелегкий час!

Христос воскрес! Вітаємо зі світлим днем Господнього воскресіння! Нехай Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серцях, живить душу та укріплює віру. Нехай Божа милість та благословення несуть у наші душі, сім’ї та країну – МИР.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
VID-20200316-WA0000.mp4
COV 1.4 30sec_VIDEO.mp4
OberezhnoCOVID.mp4