Бібліотека

Електронні версії підручників для 1-11 класів

    Читайте! Нехай у вашому житті не буде жодного дня, коли б ви не прочитали хоча б сторінки з нової книги! А за нові книги, джерела натхнення, у Всесвітній день письменника дякуємо нашим улюбленим письменникам!  Нехай ваша муза ніколи вас не покидає, а рядки лягають на папір легко і невимушено! Зі святом!

Книжкова виставка "Час пливе, а пам'ять залишається..." (До  Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні)

    Бібліотечний урок "Цікаві факти про Битву під Крутами"

Книжкова виставка "Крути - бій за майбутнє"

До Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек  «В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!» у Зарічанському ліцеї імені  Володимира Яворського завідуючою бібліотекою  Ковалюк С. М. спільно з вчителями та учнями було проведено такі заходи: 1. Книжкова виставка «Незалежна і свята ти -  мати Україна». 2. Екскурсія до бібліотеки «Українська держава та її національна символіка» (1-А, 1-Б). 3. Година державності «Люби Україну не за те, що вона велична,  а за те, що вона твоя» (2-Б). 4. Віртуальна виставка малюнків «Моє майбутнє в мирній Україні» (1- 4 класи). 5. Читання віршів «Моя незламна Україна» (7-Б). 6. Флешмоб «У нашім серці Україна»(9-Б). 

Читачі бібліотеки Зарічанського ліцею імені Володимира Яворського щиро вдячні за цінний подарунок - книги від Голови Івано-Франківської обласної ради Олександра Сича. Подаровані енциклопедії вперше в українській та зарубіжній історичній науці презентують читачеві комплексне дослідження одного з найяскравіших феноменів вітчизняної історії - доби Західно-Української Народної Республіки. 

У бібліотеці Зарічанського ліцею ім. В.Яворського 26.11.21 було організовано книжкову виставку до Дня пам'яті жертв Голодомору

До Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек "Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності" у Зарічанському  ліцеї імені  Володимира  Яворського завідуючою бібліотекою  Ковалюк С.М. спільно з вчителями та учнями було проведено такі заходи: 1.  Книжкова виставка на тему "Це моя Україна, це моя Батьківщина". 2. Екскурсія до бібліотеки, презентація літератури рідного краю (1-А,1-Б кл.). 3. День краєзнавчої літератури "Казками та легендами повито рідний край"(2-А,2-Б кл.). 4. Віртуальна виставка малюнків на тему "Я бережу твою природу, бо в мене, земле, ти одна"(1-4 кл.) 5. Читання віршів "Про природу тихим словом"(5-А кл. ). 6. Віртуальна фотогалерея "Моє Заріччя над Прутом"(5-11кл.).

Новий інформаційний простір у бібліотеці

Читання вголос присвячено 150-тій річниці від дня народження Івана Франка

Книжкова виставка до Дня фізичної культури та спорту України

Книжкова виставка присвячена 30- тій річниці Незалежності України

Флешмоб "Екологія. Бібліотека. Книга"

Новий проект.mp4