Конкурс малюнків та стінгазет

Відкриття тижня географії вітанням та ознайомлення із планом проведення тижня.

Виступ вчителя географії:

Як підвищити інтерес учнів до вивчення шкільного курсу географії? Одним із шляхів розв’язання цієї проблеми я вважаю позакласну роботу, як невід’ємну складову навчально-виховного процесу. Якщо знання, отримані на уроці, зацікавили учнів, то це спонукає ї вивчати предмет і після уроків. До того ж добре організована, цікава, різноманітна позакласна робота з предмету – це один із найефективніших засобів пробудження й підтримки в учнів інтересу до географії. Велику допомогу в досягненні цієї мети надає мені тиждень географії. Під час його проведення діти збагачують знання, розширюють свій кругозір ,проявляють ініціативу й самостійність, розвивають індивідуальні здібності, вчаться відстоювати свою точку зору.  Ви сьогодні можете ознайомитись із планом проведення тижня географії. Методика його проведення полягає в організації заходів, що носять інформаційний та пізнавальний характер. До уваги учнів презентації, кросворди, цікаві повідомлення,конкурси малюнків та міні-проектів певної тематики. За перемогу та участь у роботі під час проведення предметного тижня учні отримають відповідні грамоти та призи.

Привітання усіх присутніх з початком предметного тижня

Наук на світі є багато

Їх навіть важко полічить,

Та географію слід добре знати,

щоб всесвітом оволодіть.

Наука ця відома вам усім,

Та я ще раз про неї розповім.

Хто хоче знать планети біографію,

Вивчає хай предмет цей — географію.

Планета Земля — наш рідний дім,

Тож треба уявляти, що є в нім.

Не можна не знати материків,

Річок і таємничих островів,

Рівнин, гірських систем, вершин.

Вулканів та морських глибин.

Бесіда на тему 10.pdf
Географічний диктант 6 класи.pdf
Географія 8 клас Урок.pdf
КВК Гідросфера.pdf